wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
  • CYBERIUS Krzysztof Wiśniewski
  • E-mail:sklep@cyberius.eu
  • Telefon+48 516 699 555
  • Godziny działania sklepu24/24h, 7 dni w tygodniu, obsługiwany jest w dni robocze w godzinach: 10.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00 Na maile staramy się odpowiadać przez cały dzień.

O firmieFirma jest młoda - powstała w roku 2021 

      Nie oznacza to iż nie znamy się na tym czym się zajmujemy - wręcz przeciwnie.
        Zainteresowania elektroniką towarzyszą mi przez większą część mojego życia. Początek działalności biznesowej powiązanej z komputerami sięga w moim przypadku lat 90 tych (zeszłego stulecia), kiedy to poznawałem tajniki komputerów, zajmując się sprzedażą części na Centralnej Giełdzie Komputerowej w Warszawie. Po kilkuletniej przerwie ponownie obudziło się we mnie zainteresowanie tą dziedziną i zająłem się projektowaniem i konstruowaniem różnych modułów pomocnych w modernizacjach fabrycznych urządzeń z dawnych lat.

    Od wielu lat prowadzimy sprzedaż na jednym z portali sprzedażowych.
      Ponieważ zmiany jakie tam ciągle następują nie sprzyjają stabilnemu prowadzeniu sprzedaży, postanowiliśmy uruchomić niezależny sklep internetowy dla elektroników, oraz użytkowników drukarek 3D i pochodnych tej dziedzin.

 
        Prosimy o zgłasanie się posiadaczy podzespołów i części elektronicznych (nieurzywanych) znajdujących się w posiadaniu osób prywatnych, celem ich odsprzedaży i ponownego wprowadzenia na rynek - jednemu są zbędne a drugi może ich poszukiwać.

    Serdecznie zapraszam Państwa do sklepu, licząc na pełne zadowolenie z zakupów.


     Wpisy i komentarze pod zakupionymi przedmiotami będą mile widziane i pomogą innym w decyzjach zakupowych.
 

Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu